Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Mağazamızda verilen tüm sevisler ve tapir.com.tr adresine kayıtlı Tapir hediyelik Eşye ve Kırtasiye Ürünleri firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız , çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda ,toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şikilde toplandığı , nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim ,firma bilgileri,telefon,adres veya e-posta adresleri gibi) .Mağazamız tarafgondan işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri,yeni ürünler hakkında bilgiler,promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusundaki her türlü seçimi üye olurken yapabilir,sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bilfirim yapabilir.

Mağazamız üzerinden veya e-posta gerçekleştirilen onay sürecinde,üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamda iletilen kişisel bilgiler ,üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirtilen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için,Firmamız ,üyelerinin IP adreslerini kaydetmekte ve bunun kullanmaktadır.

Demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Firmamız,Üyelik sözleşmesi ile belirtilen amaçlar ve kapsam dışında da,talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanılabilir.

Kişisel bilgiler ,gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından ,”Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da ,üyelerimiz kimliği ifşa edilmeden ,çeşitli istatiksel değerlendirmeler ,iveri tabanı oluşturma ve Pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız,gizli bilgileri kesinlikle gizli tutmayı ,bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi ,gizli bilgilerin tamamının veya her hangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya etkisisz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.